Programista aplikacji systemów wizyjnych

Miejsce pracy: Balice (pow. krakowski)

Twój zakres obowiązków:

  • Tworzenie oprogramowanie aplikacji kontroli wizyjnej.

  • Projektowanie i tworzenie prostych stanowisk testowych na potrzeby przeprowadzanych testów.

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie: absolwenci lub studenci 4/5-go roku kierunków, takich jak: automatyka, robotyka, mechatronika  – możliwość podjęcia pracy w trakcie ostatniego roku studiów (pod warunkiem min. 4 dni dostępności w tygodniu).

  • Umiejętność twórczego i analitycznego myślenia.

  • Samoorganizacja i terminowość.

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną pracę z dokumentacją techniczną.

  • Podstawowe umiejętności techniczne pozwalające na pracę z oprogramowaniem oraz podzespołami automatyki.

  • Umiejętności pracy w zespole, dzielenia się wiedzą i komunikatywność.

Oferujemy:

  • Wsparcie doświadczonego zespołu programistów.

  • Przyjazną atmosferę pracy.

  • Pakiety medyczne i sportowe.

  • Rynkowe wynagrodzenie zależne od doświadczenia i stanu wiedzy kandydata.

  • Możliwość zatrudnienia w oparciu umowy o pracę – po okresie próbnym.

  • Możliwość dalszego rozwoju dla kandydatów, którzy po okresie pracy w laboratorium będą mieli chęć sprawdzenia wyników swoich prac w praktyce podczas instalacji i uruchomienia u klienta.

Charakterystyka pracy:

  • Elastyczne godziny pracy (pracę w biurze zaczynamy między 8-9, kończymy po ok. 8 godzinach).

  • Możliwość ustalenia elastycznych dni pracy w przypadku osób których, dostępność jest ograniczona (studenci).

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres mailowy: biuro@mv-center.comlub przez formularz w stopce strony.

Skontaktujemy się wyłącznie z osobami które spełniają powyższe oczekiwania, lub -> zaskocz nas, jeżeli uważasz, że to właśnie Ciebie szukamy,

rekrutacja ważna do 31.12. 2021 r.